ďťż

Witam Dziś miałem stłuczkę wózkiem widłowym na terenie mojego zakładu pracy. Podczas załadunku uderzyłem w przesuwane drzwi busa. Kierowca wycenił stratę na 500 zł, sporządzono jedynie notatkę przez pracownika ochrony, nie uchwyciła tego żadna kamera. Moje pytania: Czy wózek widłowy musi być ubezpieczony w zakładzie pracy np. OC lub inne ? Czy strata może być pokryta właśnie z ubezpieczenia ? Czy można zwolnić pracownika za spowodowanie takiego zdarzenia (również z art. 52)?

Pytanie zadał Łukasz w kategorii Kary o godzinie 16:49 dnia 07-04-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA