ďťż

Czy zwalniany nauczyciel może wystąpić do dyrektora o skrócenie/dwa dni/okresu wypowiedzenia?Czy dyrektor powinien wyrazić zgodę?Jesli tak to czy powyższe ustalenia nie zmieniają trybu rozwiazania umowy o pracę/w tym przypadku art.20 KN/

Ostatnia odpowiedź z 06-09-2019. Pytanie zadał KF w kategorii Inne tematy o godzinie 18:23 dnia 26-06-2019.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Czy pracodawca może mnie zwolnić dyscyplinarnie jeżeli powiedziałem mu że odchodzę. Do pracy chodziłem regularnie.

    Odpowiedział Adam123 o 19:15 dnia 06-09-2019.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





To pytanie jest związane z hasłami skrócenie, wypowiedzenie.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA