ďťż

witam jako zespół pracowników sklepu stokrotka mamy problem z naszą panią kierownik ponieważ nie potrafi ona ułozyc dobrze grafiku i przez to pracownicy sa zmuszani do tego zeby siedziec po normalnie ustalonym czasie pracy a jezeli ktos mowi jej ze nie moze bo ma np imieniy i przyjezdzaja goscie to jest taka osoba szantarzowana tekstem "tam jest bbiała kartka i długopis jak nie zostaniesz to mozesz napisac wypowiedzenie..." moje pytanie brzmi czy kierownik moze robic cos takiego i co do grafiku czy grafik moze byc zmieniany z dnia na dzien i to bez zgody pracownika i w jakim czasie pracownik powinien otrzymac grafik na nowy miesiąc... bo z tym tez jest problem... a co do urlopu pracownicy tez sa szantarzowani i nie moga dostac urlopu w tym czasie kiedy tego chca bo maja zaplanowane to z rodzina tylko jak to okreslila nasza kierownik to ona zarzadza naszym urlopem i bedziemy chodzic na urlop wtedy kiedy ona tego chce... a jak nie to mozemy pisac wypowiedzenie... prosimy o jakąś podpowiedż co mamy robic...

Ostatnia odpowiedĹş z 25-04-2012. Pytanie zadał zespół pracowników STOKROTKI w kategorii Inne tematy o godzinie 09:35 dnia 25-04-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Kierownik ma prawo do samodzielnego układania grafiku wedle własnej woli oraz do rozpatrzenia lub odrzucenia wniosków urlopowych. Niestety nie możecie zrobić niczego poza zaprzyjaźnieniem się z kierownikiem.

    Odpowiedział Ewelina o 13:09 dnia 25-04-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA