´╗┐

Witam. Mam pytanko czy mam obowi─ůzek zg┼éoszenia firmy do Pipu?? B─Öd─Ö zatrudnia─ç dw├│ch pracownik├│w i b─Ödzie to firma sprz─ůtaj─ůca. Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za informacj─Ö

Ostatnia odpowiedź z 06-04-2012. Pytanie zadał Ewelina w kategorii Inne tematy o godzinie 10:45 dnia 04-04-2012.

OSTATNIA ODPOWIED┼╣

  • Art. 209. ┬ž 1. Kodeksu Pracy: Pracodawca rozpoczynaj─ůcy dzia┼éalno┼Ť─ç jest obowi─ůzany, w terminie 30 dni od dnia rozpocz─Öcia tej dzia┼éalno┼Ťci, zawiadomi─ç na pi┼Ťmie w┼éa┼Ťciwego okr─Ögowego inspektora pracy i w┼éa┼Ťciwego pa┼ästwowego inspektora sanitarnego o miejscu, rodzaju i zakresie prowadzonej dzia┼éalno┼Ťci. Od momentu zatrudnienia pierwszego pracownika staje si─Ö Pani pracodawc─ů i powstaje wspomniany wy┼╝ej obowi─ůzek.

    Odpowiedział Jakub Chojnicki o 08:32 dnia 06-04-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowied┼║:

Prosimy nie podawa─ç danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





.

Kodeks Pracy - Zadaj W│asne Pytanie
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA