Likwidują mój zakład pracy, a od roku jestem na tzw urlopie wychowawczym. Przysługuje mi odprawa pieniężna przy wypowiedzeniu umowy?

Ostatnia odpowiedź z 08-11-2011. Pytanie zadał Józef Piotrowski w kategorii Wynagrodzenia o godzinie 14:22 dnia 07-11-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDŹ

  • W Pani przypadku zalezy ile firma zatrudnia pracowników. Jeśli więcej niż 20 to tak,przysługuje Pani odprawa pieniężna. Odprawy pieniężne reguluje art. 8 ustawy z dnia 13 marca 2003 r (Dz. U. z 2003 r. Nr 90, poz. 844 ze zm.). Proszę się zapoznac z treścią.

    Odpowiedział Ludwik Szulc o 19:00 dnia 08-11-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:


Autor odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





To pytanie jest związane z hasłami odprawa pieniężna, urlop wychowawczy.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA