ďťż

Pracuję w firmie TOB-MAR. Sieradz. Pracuję od 01,09,2011r z umową na czas nieokreślony. jest to praca w delegacji-Wrocław, przez cały ten okres pracodawca wypłacił mi 800zł. złożyłem skargę do PIP ale jak na razie bez skutku. Co robić dalej?

Ostatnia odpowiedĹş z 22-09-2015. Pytanie zadał Sławomir Krzysztofiak w kategorii Wynagrodzenia o godzinie 12:24 dnia 14-01-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

 • Marcin Toboła to łajza która żyje na cudzy koszt. Cała rodzina z Miciewicza i z "Pod Skarpą" to ludzie bez honoru warci pogardy. Unikać kontaktu i nie pomagać!!! - wrzody nie ludzie.

  Odpowiedział Sąsiad o 17:20 dnia 22-09-2015.

POZOSTAŁE ODPOWIEDZI

 • http://slajdzik.pl/slajd/dziekuje-za-cudowny-zachod-slonca-i-piekne-chwile,59083

  Odpowiedział raczej kochanek o 19:26 dnia 03-09-2012.

 • To prawda Marcin Toboła to oszust i złodziej oszukuje nie tylko swoich pracowników. Ale tak że innych jak na przykład inwestorów i hurtownie budowlane. Jednym Słowem śmieć nie człowiek.

  Odpowiedział ............. o 20:44 dnia 17-04-2012.

 • Zgadzam sie zPierwsza Wypowiedzia. Dla Mnie Marcin Toboła to zwykły oszust i nie jast to tylko moje Zdanie.... z 7 osobowej ekipy która pracowala od sierpnia-wrzesnia 2010 najpierw na rondzie w sieradzu a nastepnie w pabianicach, nikt nie ma wypłaconych pieniedzy w całosci (od 2tys do ok 6tys na osobe) 4 załozylo sprawe w sadzie , kyóra wygrało pod koniec 2011 roku!!! Tak czy inaczej jest to Człowiek bez Honoru!!!

  Odpowiedział Oszukany jak inni o 14:31 dnia 06-04-2012.

 • Tak to może byś się przedstawił? wiem dobrze że to ty Marcin napisałeś ten komentarz, ponieważ nikt z twoich pracowników by tego nie napisał. Każdy wie jaki jesteś, nie tylko terazniejsza ekipa ale wszyscy pracownicy którzy pracowali u ciebie wcześniej z nikim nie rozliczyłeś się, każdemu jesteś winny i to nie małe pieniądze, a po za tym cały Sieradz cię zna i traktuję jako oszusta!!!!!!!!!! To że leczę się u psychiatry to prawda, ale to z twojej winy, bo niestety muszę płacić rachunki, czynsz i jak dobrze wiesz mam dwójkę dzieci a to wszystko kosztuję!!!!!!!!! A ty przez okres prawie pięciu miesięcy zapłaciłeś mi tylko 800zł. powiedz mi jak tu się nie załamać?

  Odpowiedział Niezadowolony i to bardzo z p o 12:18 dnia 20-01-2012.

 • Co ty bredzisz człowieku...to pożądna firma, ja zastrzeżeń nie mam a już długo tam pracuje, a swoją drogą, jak się pije ,tak jak Ty,to co się dziwisz że wkońcu wylądowałeś w psychiatryku na detoksie, chlałeś a nie robiłeś , to za co ma ci zapłacić..!!!!!! Inni na Ciebie nie będą pracować...!!!!! Wszyscy wiemy jakie z Ciebie ziółko i że to już chyba Twój czwarty pracodawca którego chcesz udupić przez swoje pijaństwo..!!!! Dla takich jak Ty nie ma miejsca w pożądnej FIRMIE....Powodzenia na odwyku...!!!!!

  Odpowiedział ZADOWOLONY Z PRACY... o 10:39 dnia 20-01-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami delegacje, oraz wszystko inne co prawnie mi się należy., urlopy, wypłaty, zwolnienia.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA