´╗┐

Witam, moje pytanie dotyczy urlopu wypoczynkowego po u.macierzynskim: Urlop macierzynski konczy mi sie 6.02. - czy bezposrednio po u.macierzynskim moge wykorzystac caly zalegly urlop wypoczynkowy za poprzedni rok (11dni) i caly nalezny mi na rok biezacy (26dni)? Czy pracodawca musi wyrazic zgode na urlop biezacy, czy KP (art. 163 paragraf 3)zobowiazuje go do udzielenia takiej zgody?

Pytanie zadał M. S. w kategorii Urlop o godzinie 16:20 dnia 23-01-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowied┼║:

Prosimy nie podawa─ç danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





To pytanie jest zwi─ůzane z has┼éami macierzy┼äski, urlop wypoczynkowy.

Kodeks Pracy - Zadaj W│asne Pytanie
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA