´╗┐

Dosta┼éem od zak┼éadu pracy chronionej zawiadomienie ┼╝e urlopy wypoczynkowe maj─ů by─ç zdejmowane w dniach s┼éuzby a nie jak dot─ůd po 8 godzin w dniach roboczych.Art.154.2 Par.1. Czyli je┼╝eli pracownik pracuje w god┼║. 7-19 (12h),19-7 (12h) to urlopu udzielamy mu w dniach kiedy przypadaj─ů mu s┼éu┼╝by natomiast dni mi─Ödzy s┼éu┼╝bami s─ů dla pracownika dniami wolnymi od pracy zgodnie z jej harmonogramem pracy (grafikiem).Wtedy pracownik ma ┼Ťciagany urlop w wymiarze 12 godzin.Nadmieniam ┼╝e jestem zatrudniony na pe┼ény etat i dotychczas urlop by┼é sci─ůgany po 8 god┼║ a soboty i niedziele i ┼Ťwi─Öta nie wlicza┼éy si─Ö do urlopu natomiast teraz urlop mo┼╝e przypadac na soboty niedziele i ┼Ťwieta.Czy to jest zgodne z ustaw─ů o zatrudnieniu niepe┼énosprawnych przez zak┼éad pracy chronionej?

Pytanie zadał Jan w kategorii Urlop o godzinie 06:03 dnia 23-11-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowied┼║:

Prosimy nie podawa─ç danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





To pytanie jest zwi─ůzane z has┼éami art.154.2par.1, niepelnosprawny, urlop, zak┼éad pracy chronionej.

Kodeks Pracy - Zadaj W│asne Pytanie
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA