ďťż

Dzień dobry, Obecnie pracuje w firmie na dosyć odpowiedzialnym stanowisku moją osobę trodno było by zastąpić i przeszkolić człowieka w 2 tygodnie - tyle wynosi mój okres wypowiedzenia na umowie. Znalazłem lepiej płatną pracę w większej firmie ale boję się, że szew nie będzie chciał uszanować moich praw co do 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia. Każdy wie jak jest ze świadkami w pracy dlatego pytanie brzmi czy jest inna forma zabezpieczenia dowodu, że jednak złożyłem to wypowiedzenie. Chciałbym znać Państwa zdanie co powinienem zrobić. Z poważaniem

Ostatnia odpowiedź z 01-03-2012. Pytanie zadał Mariusz w kategorii Umowy o godzinie 06:58 dnia 28-02-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • wczoraj złozyłem wypowiedzenie umowy o prace z miesięcznym wypowiedzeniem.Dzis nagle przy wypłacie szef dosyc ze zabrał mi premie za przepracowany miesiac to jeszcze powiedział ze bede sie zajmował rozładunkami(zupełnie czym innym zajmowałem sie do tej pory-wysłał mnie na cieższa prace)Powiedziałem mu ze nie przyjde juz wcale w takim razie.Prosze o informacje co dalej moze zrobic?moze wpisac dyscyplinarke?moze rozwiazac umowe bez wypowiedzenia?jakie kroki powinienem podjac?moze przedstawic mu jakies pismo?

    Odpowiedział Tomasz Pawlak o 15:38 dnia 01-03-2012.

POZOSTAŁE ODPOWIEDZI

  • Najlepiej jest mieć podpisaną kopię,jeżeli nie masz takiej, to wyślij sms-em pytanie do szefa,czy dotarło do niego wypowiedzenie. Ja wysłałam wypowiedzenie listem poleconym, więc dla pewności tak zrobiłam i mam potwierdzenie w telefonie.

    Odpowiedział Monika Sitek o 07:51 dnia 28-02-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA