ďťż

Pytanie dotyczy art. 178 § 2 Kodeksu pracy. Mam dziecko poniżej 3 roku życia i chciałem pracować w godzinach nadliczbowych oraz zgodzić się na ewentualne delegacje ale nie chciałem pracować w godzinach nocnych. Pani z HR powiedziała, że wg przepisów wewnętrznych albo zgadzam się na cały w/w pakiet ale nie. Co w takim przypadku?

Pytanie zadał szymon w kategorii Umowy o godzinie 18:22 dnia 13-01-2020.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





To pytanie jest związane z hasłami art. 178 § 2 kodeksu pracy, dziecko do lat 4, praca nocna.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA