ďťż

Pracownik zatrudniony na czas nieokreślony z długoletnim stażem pracy pod ochroną emerytalną(z art.184) W wyniku badań kontrolnych nie otrzymał zdolności do pracy na żadnym ze stanowisk w zakładzie pracy Czy pracodawca może wypowiedzieć mu umowę o pracę z opcją nieświadczenia pracy w okresie wypowiedzenia? Jakie są inne scenariusze wyjścia z kolizji art.39 i 229par.4kp?

Pytanie zadał Ewa w kategorii Inne tematy o godzinie 13:19 dnia 30-03-2017.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA