ďťż

Witam, Proszę o opinię, czy pracodawca(Urząd Skarbowy) może przeprowadzić (zamówić) szkolenia OKRESOWE dla : 1/kadry kierowniczej 2/pracowników biurowych w formie e-learningowej(użytkownik realizuje szkolenie na portalu internetowym w czasie pracy, zdaje egzamin on-line w postaci testu i nastepnie uzyskuje certyfikat - drogą pocztową) i czy jest to zgodne z przepisem prawa tzn. z wymogami Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. (Dz.U.2004.180.1860 z późn.zmianami) ?

Ostatnia odpowiedź z 19-11-2012. Pytanie zadał Krystyna Rybak w kategorii BHP o godzinie 13:56 dnia 06-11-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Rozporządzenie w § 15 wskazuje szkolenia w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego dla: - pracodawców i osób kierujących pracownikami, - pracowników administracyjno – biurowych, - pracowników inżynieryjno – technicznych, - pracowników służby bhp a więc odpowiedz brzmi TAK może przeprowadzić takie szkolenia w takiej formie

    Odpowiedział szoter o 11:39 dnia 19-11-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





To pytanie jest związane z hasłami e-learning, okresowe szkolenia;bhp.

Kodeks Pracy - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA