´╗┐

Czy firmia, kt├│ra posiada 3 oddzia┼éy w Polsce oddalone od siebie o kilkaset kilometr├│w, zgodnie z art.208 KP ma obowi─ůzek w ka┼╝dym z tych oddzia┼é├│w ustanowi─ç koordynatora ds.bhp je┼Ťli w ka┼╝dym z tych oddzia┼é├│w pracuj─ů na sta┼ée pracownicy z 3 firm (agencja pracy, firma sprz─ůtaj─ůca oraz pracownicy g┼é├│wnej firmy) oraz dorywczo jeszcze z kilku innych (serwisy maszyn, ekipy remontowe)? Na jakim rodzaju umowy powinien pracowa─ç taki koordynator (umowa o prac─Ö, umowa zlecenia)? Jaka kara grozi firmie za niespe┼énienie tego przepisu z art.208 KP?

Pytanie zadał pracownik w kategorii BHP o godzinie 07:32 dnia 29-03-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowied┼║:

Prosimy nie podawa─ç danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)





To pytanie jest zwi─ůzane z has┼éami kara, koordynatro ds.bhp.

Kodeks Pracy - Zadaj W│asne Pytanie
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA